Çıkın çıkın gelin!

Yazar: od2qi

Mardin şehrinin tarihi dokusuna yeni bir dokunuş.  Alef FM Mardin saklı tarihine bir ışık tutarak müziğin verdiği hisler ile huzuru hissetmenizi sağlayacak. Çıkın çıkın gelin!

Gazap Üzümleri: bir büyük dönüşümün hikâyesi.

Yazar: od2qi

Bir ekonomistin gözüyle Gazap Üzümleri: “Sosyal bilimlere kıyasla edebiyat, büyük tarihsel dönüşümleri anlamakta daha iyi bir sınav verebiliyor. Özellikle de teknolojinin, ekonominin dinamiklerinin, küresel siyasetin hepsinin birden değişmekte olduğu büyük altüst oluş dönemlerinde yazılmış romanlar.”…

Tanrı Eşcinsellik Karşıtı mı?

Yazar: od2qi

Hristiyan Teolojisiyle ilgili yayınladığı farklı türden kitaplarla günümüz Hristiyan ilahiyatçıları, Hristiyanlar ve Hristiyanlıkla ilgili araştırma yapanların bilgi edinme ihtiyaçlarını karşılayan Haberci Yayıncılık, son zamanların önemli tartışma konularından biri olan eşcinsellikle ilgili olan “Is God Anti…

PUSULA..

Yazar: od2qi

Yaşam veren sözlerle Pusula hafta içi hergün sizlerle.. 7:50 de..

Gece ve Dans

Yazar: od2qi

Romantik müzikler eşliğinde, dinlerken sevdiğiniz insanlarla hoş vakitler geçireceğiniz Gece ve Dans programımız her hafta Pazartesi ve Cuma saat 22’de sizlerle..

Zaman Makinesi

Yazar: od2qi

Zaman Makinesi her hafta Salı ve Cumartesi günleri saat 22’de sizlerle.. Güzel müzikler eşliğinde sizleri zaman yolcuğuna çıkaracak programımızı sakın kaçırmayın..